536 931 840
serwis@automatykabram.org.pl

piloty do bram gdańsk, piloty do bram gdynia, piloty do bram sopot, piloty do bram trójmiasto,  piloty do bram pruszcz gdański, piloty do bram kościerzyna, piloty do bram kartuzy, piloty do bram tczew, piloty do bram Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy trójmiasto, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy gdańsk, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy gdynia, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy sopot, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy pruszcz gdański, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy kościerzyna, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy kartuzy, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy starogard gdański, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, piloty do bram dorabianie pilotów do bramy nowy dwór gdański, Piloty do bram, piloty do napędy bramy, piloty nice, sklep z pilotami do bram, piloty samoprogramujące, sklep z pilotami samokopiującymi się Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, dorabianie pilotów do bram Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Bytów, Brusy, Chojnice, Czersk, Starogard Gdański, Tczew, Kwidzyn, Malbork, Pruszcz Gdański, Straszyn, Nowy Dwór Gdański, Kiełpino, Przodkowo, Stężyca, Nowa Karczma, Egiertowo, Sulęczyno

PILOTY DO BRAM - PRZESUWNYCH - SKRZYDŁOWYCH - GARAŻOWYCH - FAAC - NICE - CAME - SOMMER - BFT- DTM - UNIWERSALNE PILOTY DO BRAM -

PILOTY CZTEROKANAŁOWE - DWUKANAŁOWE - KODOWANIE PILOTA DO BRAMY

Drogi kliencie zanim skontaktujesz się z naszym serwisem w sprawie dorobieniem pilota do napędu czy szlabanu parkingowego musisz podać ważne informacje takie jak:

  1. Jakiego używasz lub uzywałeś pilota (model)
  2. Do jakiego napedu lub szlabanu 
  3. Jaka radilinia jeśli jest taka informacja
  4. Opcja ostatnia zdjecie sprzodu i z tyłu pilota na maila lub mms-em 

Naszą ofertę kierujemy do klientów z województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Żukowo, Kościerzyna, Kartuzy, Starogard Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Straszyn)

 

My Website

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową

Sprzedaż pilotów wraz z konfiguracją u klienta.

Dorabianie pilotów do bramy nice, faac, came, sommer, bft, piloty do bram, uniwersalne piloty do bram, programowanie nowych pilotów, wgrywanie innych, zamiana na nowe tych które nie nadają się do użytku.

Prowadzimy sprzedaż  i usługę konfiguracji (konfiguracji z napędem) pilotów do bram 


Piloty NICE do bram garażowych, skrzydłowych, przesuwnych

Era Flor 2flor2r mMINIsm4 blackMINIflo2minism2 blackMINI


Piloty FAAC do bram garażowych, skrzydłowych, przesuwnych

pilot fix 2 kanalowyxt433rcxt4433slhxt4868slhlr


Piloty SOMMER do bram garażowych, skrzydłowych, przesuwnych

40204026 4031V0004035V000


Piloty BFT

mitto b2 pilot BFT MITTO B4


Piloty DTM

NEO2 GALACTIC NEO   pilot 2 przyciski, szary, DTM433MHz neonDTMczerwony neonDTMzielony

 

To tylko nieliczna grupa pilotów do automatyki bram.

Potrzebujesz piloty zadzwoń 725 176 446 lub 536 931 840

piloty

Do wyceny pilota i do działania z siłownikiem potrzebujemy model siłownika lub model pilota.

PILOTY SAMOKOPIUJĄCE

Piloty stałokodowe to jeden z najpopularniejszy sposób zdalnego sterowania bramami automatycznymi występującymi na polskim rynku.

Piloty ze stałym kodem są pilotami samoprogramującymi się, tj. pozwalają skopiować kod z obecnie używanego pilota. Autoprogramowanie odbywa się automatycznie po wykonaniu ustalonej przez producenta procedury

NICE: FLO1, FLO2, VERY VE

CAME: TOP432NA, TOP434NA,TAM 432SA2

BENINCA: T2WK,T4WK, LOT2WMS, LOT2W, LOT4W, TOGO2WP, TOGO4WP, TOGO2WK, TOGO4WK

FAAC: TM

Drugi co do popularności sposób zdalnego sterowania radiowego do bram automatycznych to system zmiennokodowy, który coraz częściej używany jest w nowych instalacjach.

Piloty zmiennokodowe gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Nie ma możliwości skopiowania ich kodu. Aby zakodować nowego pilota niezbędne jest dostanie się do radioodbiornika i wykonanie odpowiedniej procedury.

Niektóre piloty posiadają możliwość zablokowania kodem PIN, co jeszcze bardziej podwyższa poziom bezpieczeństwa.

Prośba jeśli państwo potrzebują pilota to prosimy o podanie modelu pilota wraz ze zdjęciem przodu i tyłu pilota.